skip to Main Content

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Yönetimi ile ilgili sistemler, Borhan Holding’in ekonomik, çevresel ve sosyal sorumluluk politikalarının önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

Kurum olarak gerçekleştirmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ile bireylerin gelişimine katkıda bulunmak, yerel ekonomilerin gelişiminde rol almak prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Topluma duyduğu vefa borcunu ödemeyi ilke edinen Borhan Holding ve Econ İnşaat olarak, toplumsal sorumluluk projelerini eğitim, kültür- sanat, sağlık ve çevre alanlarında odaklıyor, bu alanların en büyük destekçisi olarak çalışıyoruz.

 

NELER YAPIYORUZ?

Çocuklarımız yarınımızın asıl sahipleri, onlara tüm kalbimizle inanıyor ve destekliyoruz…

Econ İnşaat proje bölgesi olan İstanbul- Kağıthane ilçesinde yer alan okullarımızdaki öğrencilerimiz için Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yaparak, öğrencilerimize burs imkânı sağlıyor, okullarımızı ve öğrencilerimizi daha iyi şartlara sahip olmaları yönünde sınırsız destekliyoruz.

İnsanların hayatında iz bırakmak istiyoruz…

Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizle toplumdan kazandığımızı topluma geri veriyoruz.

Çağdaş bir yaşam tarzı oluşturulmasına destek oluyor, daha iyi bir geleceğe hep birlikte ilerliyoruz.

 

Toplumumuz ve ülkemizle birlikte büyüyor, gelişiyoruz…

ezher

Ezher Günal
İdari ve Mali İşler Direktörü

Görüntü 12.03.2018 12.22

Büşra Çiçek
Medya ve İletişim Uzmanı

Adres

Hamidiye Mah. Hasdal Cad. Şehit Hasan Kaya Sok. No: 10/A Kağıthane-İstanbul

And you don’t have to homework help write a novel that unveils the characters and the plot in perfect order.
Back To Top